ScrollToTop

Budowa II etapu na długim finiszu

W tym tygodniu nadzór budowy dokonał wpisu do dziennika budowy o wykonaniu kolejnego etapu budowy obejmującego realizację tynków i instalacji w budynkach. Prace zostały wykonane miesiąc przed czasem. W sierpniu jest planowane uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie, co będzie zwieńczeniem wszystkich odbiorów inwestycji.

Podobnie jak budowa, sprzedaż również nie zwalnia tempa. Do zakończenia prac jeszcze kilka miesięcy, a w ofercie pozostało tylko 6 mieszkań ze 140 występujących w całym etapie. Szybka sprzedaż mieszkań determinuje nas do intensywnej pracy nad ostatnim (trzecim) etapem inwestycji. Wkrótce poinformujemy o terminie rozpoczęcia oferowania…

Masz pytania? Zadzwoń: +48 608 534 470,
664 087 900

Polityka prywatności | Copyright 2016 © Unimax | Designed by Designum.pl

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcą mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA.
WKRÓTCE PRZEDSPRZEDAŻ MIESZKAŃ W 3. ETAPIE.
OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA.
WKRÓTCE PRZEDSPRZEDAŻ MIESZKAŃ W 3. ETAPIE.
OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA.
WKRÓTCE PRZEDSPRZEDAŻ MIESZKAŃ W 3. ETAPIE.

Lista polubionych mieszkań

Brak polubionych mieszkań